Koridorunuza Zarif Bir Duvar Aynası
‘Koridorunuza zarif bir ayna asmak, küçük ve karanlık bir alanda daha ferah ve aydınlık etikisi yapacaktır’ diyor KLC School of Design iç tasarım direktörü Kevin McEwen ve  ‘Koridorunuzun boyuyla uyumlu olarak seçeceğiniz aynayı en yakın ışık kaynağına yakın bir yere konumlandırın’ tavsiyesinde bulunuyor.

Canlı turuncu koridorda
Koridorda zemine kontrast bir renk size akıllıca gelmeyebilir ancak uygun aksesuarlar ve kumaşlarla birlikte bu tasarım görenlerin beğenilerini kazanacak ve imrenerek bakacaklardır.

Gri Bir Halı
İçinizde “Eve Hoşgeldin” duygusu uyandıracak bir halı seçimi koridorunuzu gerçekten huzurlu bir yer haline getirecektir. Bunun için seçiminize gümüşi grinin insanın içini rahatlatan barışçıl havasını tercih edebilirsiniz.

Hafif ve havadar bir merdiven
Doğal ışığı en üst düzeye çıkarmak için birçok yol vardır. Açık yükselticiler ile desteklenmiş bir merdiven daha az ışığı kesecek ve aydınlık bir ortam oluşmasına katkıda bulunacaktır.

Renkli Lambri Paneller
Lambiri koridorlar gibi ağır trafik alanları için idealdir.  ‘Lambri kullanarak çirkin kabloları, sigorta kutularını, kolonların girinti – çıkıntılarını ve duvar yüzeyleri gizleyebilirsiniz’ diyor ünlü dekoratörler ve ekliyorlar ‘Lambri doğru kullanıldığında, koridorunuzu bir salondan daha yüksek, daha uzun veya daha geniş hissedebilecek hale getirebilirsiniz.’

Parke Kullanımı
‘Parke bir koridorda harika görünür. İşçiliğinin zor ve pahalı olması nedeniyle büyük bir alanda ekonomik olmasada küçük alanlarda parıltısıyla ilgiyi kendisine çeker.

Akıllı Depolama Alanları
Akıllıca tasarlanmış depolama alanları daha ferah hissetmenizi sağlayacak,  dağınıklıktan arınmış bir görünüm sağlayacaktır. Zeminden tavana dolaplar mevcut her alanı maksimize eder ve ekstra kazandırdığı alanlarla büyük bir zenginlik sağlayabilir.

Klasik tarz koridorda…
Desenli fayans kaplı alanlar duvarlar ve zeminler üzerinde büyük bir canlanma sağlayacaktır. Beyaz duvarlar ve ahşap odaklı daha geleneksel dekorasyon yerine modern bir alternatif olan bu güzel desenli fayanslar üzerine düşünün.

Göz alıcı koridorlar
Koridorunuzun her alanını  rulolarca duvar kağıdı ile kaplamak zorunda değilsiniz. Daha yaratıcı bir öneri olarak, koridorunuz için bir parça duvar kağıdı kullanın.

Depolama için Sandık Kullanın
Sağlam gövdesi ile kapalı depolama alanı olarak kullanılmakla birlikte bir koltuk olarak da değerlendirilebileceği için çok amaçlı hoş bir tasarım fikri olarak görünmekte.

En Son Yapılan Aramalar:

ADVERTORIAL